GYM.hu
BodybuildingErőemelésErősemberFitnessGYM ÉVKÖNYV 2011Webáruház
GYM fitness. Fitness hírek és tanácsok #1 forrása. 
hírek
versenynaptár
Versenyzők
Edzés
Táplálkozás
Táplálék kiegészítők
Dopping
Versenygaléria
Gym TV
Szövetségek
Szabályzat

GYM TV

IFBB szakmai szemle
Benedek Nikoletta és Nagy Levente
Szabó Melinda
Péter Lívia - II.
Péter Lívia - I.
Gym TV videók »

BodySport Kupa

Versenygaléria / BodySport Kupa
Egyéb
Tehetségkutató Junior
Tehetségkutató Testépítés
Tehetségkutató Atletic
Tehetségkutató Fitness Modell -165cm
Tehetségkutató Fitness Modell +165cm
Kohári Richárd - bemutató
Molnár Péter - bemutató
Junior
Benedek Nikolett - bemutató
Fitness Figure
Masters +40év
Master +50év
Major Zsolt - bemutató
Atletic -175cm
Kaszás Bálint - bemutató
Atletic +175cm
Fitness
Testépítés -172cm
Női Testépítés
Testépítés -179cm
Fitness Modell -165cm
Testépítés +179cm
Fitness Modell +165cm
Beszámoló:


Eredmények:

Tehetség Kutató Kupa





Junior testépítés

  1. 45 Kótai Gábor Egyéni
  2. 49 Fister András Vida Fitnes
  3. 90  Ivakhno Yehor Botond SE
  4. 86 Markót György Cutler Team
  5. 74 Kupeczik Ádám Kacsa Fitness
  6. 76 Schrempf Dániel Egyéni
  7. 80 Varga Gergely Egyéni
  8. 59 Berta Márk Krátki Team

Felnőtt testépítés
  1. 50 Szabó Sándor Kokovai Team
  2. 33 Simon Attila Vida Fitness
  3. 99 Botiz Sándor Vida Fitness


Atletic
  1. 12 Rodics Péter Kriko Gym
  2. 49 Fister András Vida Fitnes
  3. 24 Veszeli Tamás Fitness 2000
  4. 32 Otlokán Sándor Kokovai Team
  5. 86 Markót György Cutler Team
  6. 48 Nagy Zoltán Egyéni
  7. 4 Sümegi Péter Múmia Team
  8. 63 Kovács Gábor Egyéni
  9. 76 Schrempf Dániel Egyéni
  10. 94 Perce Attila Fitvital
  11. 70 Turó Gyula Kacsa Fitness
  12. 80 Varga Gergely Egyéni
  13. 59 Berta Márk Krátki Team
  14. 7 Serák Csaba Vida Fitnes
  15. 67 Takács Dániel Egyéni
  16. 40 Unyi István Egyéni


Fitness modell -165cm
  1. 19 Farkas Nóra Kokovai Team
  2. 81 Bán Renáta Egyéni
  3. 57 Sábi Viktória Piramis SE  
  4. 27 Süli Judit Vida Fitness  
  5. 41 Füzi Krisztina Vida Fitness 
  6. 79 Sebestyén Ágnes RegFit Team
  7. 61 Stróbel Fanni Trec Fitness 
  8. 30 Mészáros Rafaella Egyéni  
  9. 54 Lencsés Zsuzsanna Fitvital  
  10. 31 Barkainé Somogyi Krisztina Egyéni
  11. 68 Kokavec Petra Egyéni


Fitness modell +165cm
  1. 38 Kovács Szabina Egyéni
  2. 56 Kránicz Lilla Egyéni
  3. 93 Silye Bettina Egyéni
  4. 46 Nagyné Rázsó Magdolna Egyéni
  5. 91 Hegyesi Enikő Egyéni  
  6. 53 Hóka Pálma Piramis SE   
  7. 97 Enyedi Barbara Egyéni
  8. 98 Németh Vivienn Fitness Vital
  9. 55 Surányi Kornélia Sunrise Fitness
  10. 66 Kozma Zsuzsa Egyéni
  11. 44 Sólyom Zita Fitness Vital 
  12. 75 Karamanolisz Bianka Somogyi Zsaru
  13. 51 Simon Melinda Egyéni
  14. 89 Gajári Fanni Egyéni
  15. 10 Nagy Márta Egyéni

Bodysport Kupa, nyílt szabadidős verseny, NAC és WABBA kvalifikációs verseny


Junior testépítés

  1. 52 Polyák István Fitness 2000 
  2. 22 Józsa Béla Johnny Fitness
  3. 45 Kótai Gábor Egyéni 
  4. 88 Deák István Vida Fitnes 
  5. 78 Bóni Balázs Kacsa Fitness

Fitness figure
  1. 2 Csala Lilla Vida Fitness
  2. 37 Bebők Niki Power Gym  
  3. 11 Fekete Dóra Vida Fitness 
  4. 72 Illés Éva Egyéni   
  5. 73 Farkas Krisztina Egyéni
  6. 17 Herczog Betti MTSZOE  


Masters -50év
  1. 65 Gulyás László Fitness Vital 
  2. 96 Bárdos János Vida Fitness
  3. 36 Kiszty Roland Egyéni   
  4. 20 Kriszta László Nagyvárad


Masters +50év
  1. 29 Kovács László Koko Légió SE
  2. 95 Medek Tibor Vida Fitness 
  3. 1 Somogyi Ottó Vida Fitness 

Atletic -175cm
  1. 71 Tormássy István Egyéni  
  2. 85 Lengyel Norbert Egyéni
  3. 92 Keserű Lajos Fitnessvital
  4. 82 Kovács László Egyéni    
 
Atletic +175cm
  1. 84 Borbély Csaba Kokovai Team 
  2. 100 Rozgonyi Csaba Johnny Fitness
  3. 12 Rodics Péter Kriko Gym   
  4. 21 Lénárd Gábor Terrorelhárítás
  5. 94 Perce Attila Fitvital  
  6. 42 Tunigold Gergő Egyéni


Fitness
  1. 69 Lakatos Zsuzsa Egyéni
  2. 41 Füzi Krisztina Vida Fitness
  3. 17 Herczog Betti MTSZOE


Testépítés -172cm
  1. 39 Bohos Kornél Kathi Team
  2. 60 Füzesi Tibor Fitness Vital
  3. 6 Maszlag József Egyéni
  4. 99 Botiz Sándor Vida Fitness


Testépítés -179cm
  1. 28 Zombori László Fitness 2000
  2. 26 Jenei István Vida Fitness


Testépítés +179cm
  1. 58 Debreceni Gábor Kokovay Team
  2. 8 Bereczki Krisztián Kathi Team 
  3. 15 Rácz Balázs Vida Fitness
  4. 25 Mészáros Attila Nagyvárad


Női testépítés
  1. 16 Besze Edina Fitness 2000
  2. 73 Farkas Krisztina Egyéni


Fitness modell -165cm
  1. 9 Szűcs Kata Fitness Vital
  2. 18 Becsei Kitti Eger
  3. 19 Farkas Nóra Kokovay Team
  4. 34 Kis Brigitta Krátki Team
  5. 43 Suba Krisztina Vida Fitness
  6. 81 Bán Renáta Egyéni
  7. 83 Fajt Zsófia Egyéni
  8. 3 Horváth Mónika Fitness Vital
  9. 79 Sebestyén Ágnes RegFit Team
  10. 77 Koroknai Zsuzsanna Trec Fitness

Fitness modell +165cm
  1. 64 Demeter Klaudia Egyéni
  2. 87 Madarász Kitti Egyéni
  3. 93 Silye Bettina Egyéni
  4. 56 Kránicz Lilla Egyéni
  5. 38 Kovács Szabina Egyéni
  6. 97 Enyedi Barbara Egyéni
  7. 5 Hegedűs Kamilla WBPF
  8. 46 Nagyné Rázsó Magdolna Egyéni
  9. 62 Hencz Edina Jenei Team
  10. 91 Hegyesi Enikő Egyéni
  11. 35 Horváth Bianka Corpus SE
  12. 13 Pál Zsuzsanna Fitness Vital
vissza

versenynaptár

Teljes versenynaptár »
 BODYBUILDING
 HÍREK
 VERSENYNAPTÁR
 VERSENYZŐK
 ERŐEMELÉS
 HÍREK
 VERSENYNAPTÁR
 VERSENYZŐK
 ERŐSEMBER
 HÍREK
 VERSENYNAPTÁR
 VERSENYZŐK
 FITNESS
 HÍREK
 VERSENYNAPTÁR
 VERSENYZŐK
 WEBÁRUHÁZ
 KAPCSOLAT-VEVŐSZOLGÁLAT
 GARANCIA
 KISZÁLLÍTÁS ÉS FIZETÉS
 JOGI NYILATKOZAT
 CÉGADATOK
 Adatkezelési szabályzat
by xGraFiX