GYM.hu
BodybuildingErőemelésErősemberFitnessGYM ÉVKÖNYV 2011Webáruház
GYM fitness. Fitness hírek és tanácsok #1 forrása. 
hírek
versenynaptár
Versenyzők
Edzés
Táplálkozás
Táplálék kiegészítők
Dopping
Versenygaléria
Gym TV
Szövetségek
Szabályzat

GYM TV

IFBB szakmai szemle
Benedek Nikoletta és Nagy Levente
Szabó Melinda
Péter Lívia - II.
Péter Lívia - I.
Gym TV videók »

IFBB Magyar Kupa

Versenygaléria / IFBB Magyar Kupa
Egyéb
Junior
Felnőtt
Masters
Szabadidős
Beszámoló:


Eredmények:

Bikini Fitness Minősítő:
Kovács Krisztina    Arany    Berkes Team
Búz Henrietta    Arany    PEAK Hungary
Rozmán Dóra    Arany    Gilda Max
Colner Ágota    Arany    Corpus
Horváth Victoria    Arany    Corpus
Tóth Veronika    Ezüst    PEAK Hungary
Mitterstiller Nóra    Ezüst    Fitbalance
Cserven Anita Gréta    Ezüst    Rómaifürdő SE
Kővágó Henrietta    Ezüst    PEAK Hungary
Molnár Zsuzsanna    Ezüst    Corpus
Geló Erika    Bronz    TIFIT
Szentpéteri Dorina    Bronz    Corpus

Férfi Testépítés Minősítő:
Krattinger András    Arany    Corpus
Zaprel Bence    Ezüst    Berkes Team
Rigó Zsolt    Bronz    Tóci-Fitt Kondi


Junior Fitness -163 cm
1    Ágoston Dorottya         Biofit Johnny Fitness
2    Kalmár Jessica        Biofit Johnny Fitness

Junior Férfi Fitness
1    Gyulay Krisztián        Huber Fitness

Junior Női Testépítés
1    Babtiszta Patrícia         Power Gym
2    Gendúr Renáta        Huber Fitness

Junior Klasszikus Testépítés
1    Bárácz Máté        Berkes Team

Junior Férfi Testépítés +75 kg
1    Takács Zsolt         Tóci-Fitt Kondi

Junior Bodyfitness
1    Szalay Brigitta         Berkes Team
2    Budavári Barbara         Huber Fitness

Junior Men’s Physique
1    Balogh Robin         All Star
2    Bárácz Máté         Berkes Team
3    Farkas László         Corpus
4    Pál Emil         Corpus
5    Zaprel Bence         Berkes Team

Junior Bikini Fitness
1    Salamon Dia         Berkes Team
2    Rozmán Dóra         Gilda Max
3    Lengyel Vivien         Huber Fitness
4    Szendrei Ivett         Tóci-Fitt Kondi
5    Cserven Anita Gréta         Rómaifürdő SE
6    Bodnár Viktória         Tóci-Fitt Kondi
7    Molnár Zsuzsanna         Corpus
8    Bihari Eszter         Tóci-Fitt Kondi

Női Fitness -163 cm
1    Taraba-Sifter Tímea         Biofit Johnny Fitness
2    Mile Szilvia          Gilda Max

Női Fitness +163 cm
1    Palásthy Kata         Gilda Max

Férfi Fitness
1    Gyulay Krisztián         Huber Fitness
2    Puskás Péter    Férfi Fitness    Biofit Johnny Fitness


Női Physique
1    Bodnár Viktória         Tóci-Fitt Kondi

Női Testépítés
1    Gendúr Renáta         Huber Fitness

Men’s Physique
1    Bárácz Máté         Berkes
2    Kapitány Bernát         Rómaifürdő
3    Perjés Tamás         Gilda Max
4    Garbaisz Dávid         Huber Fitness

Klasszikus Testépítés -180cm
1    Fodor István         Tóci-Fitt Kondi
2    Monszider Péter         Gilda Max
3    Győrösi Tamás         Tóci-Fitt Kondi

Klasszikus Testépítés +180 cm
1    Kapitány Bernát         Rómaifürdő SE

Férfi Testépítés -80 kg
1    Takács Zsolt         Tóci-Fitt Kondi
2    Fodor István         Tóci-Fitt Kondi


Férfi Testépítés -100kg
1    Krattinger András         Corpus SE
2    Kapitány Bernát         Rómaifürdő SE

Bodyfitness -158cm
1    Hidasi Szandra         Johnny Fitness
2    Gulyás Helga         Berkes Team

Bodyfitness -163cm
1    Szabó Gabriella         Berkes Team

Bodyfitness-168cm
1    Keresztes Nóra         Berkes Team
2    Szabó Réka         Berkes Team

Bodyfitness +168cm
1    Toldi Zsuzsa         All Star
2    Szabó Mónika         Berkes Team
3    Dr. Farkas Ildikó         Berkes Team
4    Szalay Brigitta         Berkes Team
5    Horváth-Paul Judit         Berkes Team
6    Horváth Bianka         Corpus SE



Bikini Fitness -163cm
1    Zsiga Melinda         Huber Fitness
2    Kovács Krisztina         Berkes Team
3    Mile Szilvia         Gilda Max
4    Baksa Anita        Corpus SE

Bikini Fitness -168cm
1    Varga Tímea         All Star
2    Salamon Dia         Berkes Team
3    Bocsi Viktória         Gilda Max
4    Szentpéteri Dorina        Corpus SE

Bikini Fitness +168cm
1    Sónyák Szilvia         Gruber Gym
2    Horváth Victoria         Corpus SE
3    Tamás Ingrid         Power Gym
4    Colnár Ágota         Corpus SE
5    Szálas Anett         Gilda Max
6    Ladó-Burista Réka         Gilda Max
7    Mitterstiller Nóra         Fitbalance





Masters Bodyfitness
1    Szabó Gabriella        Berkes Team
2    Szabó Mónika         Berkes
3    Bulyáki Lívia         Tóci-Fitt Kondi

Masters Női Testépítés
1    Szilvási Beáta         Corpus SE

Masters Férfi Testépítés
1    Gulyás László         Fitnes Vital Leányfalu
2    Győrösi Tamás         Tóci-Fitt Kondi

Szabadidős Bodyfitness
1    Andrijana KIPRIJANOSKA         Ausztria

Szabadidős Férfi Testépítés
1    Bognár Gergő         Huber Fitness
2    VU Dinh HUYNH         Corpus

Szabadidős Men’ s Physique
1    Gál Bálint         Berkes Team
2    Magyari Gábor         Corpus SE
3    Ivica DABIC         Ausztria

Szabadidős Bikini
1    Varga Tímea         All Star
2    Horváth Frida         All Star
3    Bocsi Viktória         Gilda Max
4    Szálas Anett         Gilda Max
5    Rozmán Dóra        Gilda Max
6    Mitterstiller Nóra        Fitbalance
vissza

versenynaptár

Teljes versenynaptár »
 BODYBUILDING
 HÍREK
 VERSENYNAPTÁR
 VERSENYZŐK
 ERŐEMELÉS
 HÍREK
 VERSENYNAPTÁR
 VERSENYZŐK
 ERŐSEMBER
 HÍREK
 VERSENYNAPTÁR
 VERSENYZŐK
 FITNESS
 HÍREK
 VERSENYNAPTÁR
 VERSENYZŐK
 WEBÁRUHÁZ
 KAPCSOLAT-VEVŐSZOLGÁLAT
 GARANCIA
 KISZÁLLÍTÁS ÉS FIZETÉS
 JOGI NYILATKOZAT
 CÉGADATOK
 Adatkezelési szabályzat
by xGraFiX