GYM.hu
BodybuildingErőemelésErősemberFitnessGYM ÉVKÖNYV 2011Webáruház
GYM bodybuilding. Testépítő hírek és tanácsok #1 forrása. 
hírek
versenynaptár
Versenyzők
Edzés
Táplálkozás
Táplálék kiegészítők
Dopping
Versenygaléria
Gym TV
Szövetségek
Szabályzat

GYM TV

Major Zsolt @ Eleven Ház
IFBB szakmai szemle
Major Zsolt @ K3 Fitness
Földvári Attila
Benedek Nikoletta és Nagy Levente
Molnár Péter
Szabó Melinda
Tóth Dani
Gym TV videók »

IFBB Fitness Weekend

Versenygaléria / IFBB Fitness Weekend
Minősítő kategóriák
Hivatalos IFBB kategóriák
Egyéb
Beszámoló:


Eredmények:

Minősítő Bodyfitness
Csatlós Klaudia ARANY Glida Max
Stocker Dóra BRONZ egyéni
Takácsné Telek Erika BRONZ Fitbalance
Neményi Rita BRONZ Flex Gym

Minősítő Bikini Fitness
Gergics Nikoletta ARANY egyéni
Kajári Éva ARANY Gilda Max
Cserven Anita Gréta ARANY Rómaifürdő SE
Csatlós Klaudia ARANY Gilda Max
Ternák Rita EZÜST egyéni
Strázsi Krisztina EZÜST egyéni
Takácsné Telek Erika BRONZ Fitbalance
Serege Dorina BRONZ egyéni

Fitness
1 Mile Szilvia Gilda Max

Men’s Physique -178 cm
1 Gál Bálint Abszolút bajnok Berkes Team
2 Bárácz Máté Berkes Team
3 Pál Emil Corpus
4 Michael Kandov Ausztria

Men’s Physique +178 cm
1 Amir Vahid Irán
2 Jager Richrd Imre Berkes Team
3 Magyari Gábor Corpus
4 Molnár Gábor Gilda Max
5 Gyulay Krisztián Huber Fitness

Klasszikus Testépítés
1 Rody Hedo Ausztria
2 Nagy Arnold Berkes Team
3 Ladislav Kalmár Szlovákia
4 Herwig Steurer Ausztria
5 Bárácz Máté Berkes Team
6 Ivica Dabic Ausztria
7 Krattinger András Corpus
8 Michael Stanka Ausztria

Testépítés -85 kg
1 Vu Dinh Huyhn Corpus SE
2 Gulyás László Fitness Vital Leányfalu

Testépítés +85 kg
1 Bognár Gergő Abszolút bajnok Huber Fitness
2 Nagy Arnold Berkes Team
3 Krattinger András +85 Corpus SE

Masters Férfi Testépítés
1 Wolfgang Schober Ausztria
2 Gulyás László Fitness Vital Leányfalu

Women’s Physique
1 Szilvási Beáta Corpus SE
2 Balogh Edina Corpus SE

Női Testépítés
1 Szilvási Beáta Corpus SE
2 Szuromi Tímea Berkes Team

Junior Bodyfitness
1 Csatlós Klaudia Gilda Max
2 Szalay Brigitta Berkes Team
3 Cserven Anita Gréta Rómaifürdő SE

Bodyfitness -165 cm
1 Andrijana Kiprijanoska Abszolút bajnok Ausztria
2 Iványi Paula Berkes Team
3 Csatlós Klaudia Gilda Max
4 Balogh Edina Corpus SE
5 Polgár Szilvia Corpus SE

Bodyfitness +165 cm
1 Szabó Mónika Berkes Team
2 Keresztes Nóra Berkes Team
3 Szalay Brigitta Berkes Team
4 Paul- Horváth Judit Berkes Team
5 Cserven Anita Gréta Rómaifürdő SE
6 Mag Sonja Fiala Ausztria
7 Takácsné Telek Erika Fitbalance

Junior Bikini Fitness
1 Stephanie Davis Abszolút bajnok Ausztria
2 Becsei Kitti egyéni
3 Rozmán Dóra Gilda Max
4 Csalós Klaudia Gilda Max
5 Kovács Krisztina Berkes Team
6 Cserven Anita Gréta Rómaifürdő SE

Bikini Fitness -163 cm
1 Kovács Krisztina Berkes Team
2 Csatlós Klaudia Gilda Max
3 Baksa Anita Corpus SE

Bikini Fitness -168 cm
1 Becsei Kitti egyéni
2 Bocsi Viktória Gilda Max
3 Cserven Anita Gréta Rómaifürdő SE

Bikini Fitness +168 cm
1 Szálas Anett Gilda Max
2 Colnár Ágota Corpus SE
3 Kajári Éva Gilda Max
4 Horváth Victoria Corpus SE
5 Takácsné Telek Erika Fitbalance

Bikini Fitness 30 év felett
1 Andrea Lackner Ausztria
2 Egervári Katalin Berkes Team
3 Bocsi Viktória Gilda Max
4 Ternák Rita egyéni
5 Baksa Anita Corpus SE
6 Takácsné Telek Erika Fitbalance
vissza

versenynaptár

Teljes versenynaptár »
 BODYBUILDING
 HÍREK
 VERSENYNAPTÁR
 VERSENYZŐK
 ERŐEMELÉS
 HÍREK
 VERSENYNAPTÁR
 VERSENYZŐK
 ERŐSEMBER
 HÍREK
 VERSENYNAPTÁR
 VERSENYZŐK
 FITNESS
 HÍREK
 VERSENYNAPTÁR
 VERSENYZŐK
 WEBÁRUHÁZ
 KAPCSOLAT-VEVŐSZOLGÁLAT
 GARANCIA
 KISZÁLLÍTÁS ÉS FIZETÉS
 JOGI NYILATKOZAT
 CÉGADATOK
by xGraFiX